Providing you the best range of premium ss 202 mortise handle set with cylinder with effective & timely delivery.
₹ 2250 / Set Get Latest Price
| Application | Commercial, Industrial, Residential, Hospital, Hotel |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | SKILLAX |
| Finish | Matt Black |
| Handle Type | On Rose |
| Lock Type | Cylinder Lock (CY) |
| Cylinder Size | 60 mm |
| Handle Size (On Plate) | 175 mm |
| Lock Body Size | 50x85 mm |
Minimum order quantity: 100 Set
Mr. Sirja (Marketing Manager)
Jay Enterprise
Ashopalav Park, Banshidhar, Plot No-20 To 23/3, B/H Parijat Residency, Sadhu Vasvani Road
Rajkot - 360005, Gujarat, India